Stylizacja brwi – jakie kosmetyki wybrać?

0
Stylizacja brwi – jakie kosmetyki wybrać?

Kiedy się chwilę zastanowimy, dojdziemy do wniosku, że w przeciągu ostatnich kilkunastu lat stylizacji brwi przeszła ogromną metamorfozę. Być może same pamiętacie jeszcze, jak brwi regulowało się na kształt cienkich kreseczek, które niemal w niczym nie przypominały kształtu naszych prawdziwych brwi. Dzisiejsza stylizacja brwi jest zupełnie inna. Brwi staramy się pogrubić i podkreślić. Stanowią one nieodłączny element makijażu. Pokażemy Wam więc dzisiaj, jak to zrobić dobrze i jakich kosmetyków użyć do pielęgnacji.

Stylizacja brwi – jak powinny wyglądać dobrze zadbane brwi?

Dobrze wypielęgnowane brwi powinny przede wszystkim być dopasowane do kształtu naszej twarzy. Co to oznacza? Że kształtem nie powinny niemal niczym różnić się od tego, jak wyglądają brwi naturalne, nasze własne. Matka natura dobrze wiedziała, co do nas pasuje. Nawet jeśli gdzieś w Internecie, na portalu społecznościowym znajdziecie zdjęcie brwi, które się Wam bardzo podoba, nie oznacza to, że takie same brwi będziecie mogły mieć u siebie. Mogę one kompletnie nie pasować do Waszego kształtu twarzy. Dlatego najlepiej jest nieco przyciemnić i zagęścić swoje brwi używając do tego kosmetyków dostępnych w drogerii ebutik.pl. Będziecie mogły kupić sobie je za niewielkie pieniądze. Ważne jest też, aby za ogólnym kształtem brwi nie było pojedynczych włosków. Szpecą one całość. Wyregulujcie więc cały łuk brwiowy. Nie zapomnijcie również o przestrzeni między brwiami. Jest one bardzo ważna. Brew powinna kończyć się tam, gdzie zaczyna się granica nosa. Jeśli tak jest u Was naturalnie, jesteście szczęściarami. Czasami bowiem u dziewczyn tworzy się jedna brew. Czasami zaś brwi nie dochodzą do nosa i to również nieładnie wygląda. W tych miejscach naturze trzeba pomóc.

Czy konieczny jest permanentny makijaż brwi?

Nie jest konieczny, ale na pewno dużo by ułatwił. W sklepie internetowym ebutik.pl znajdziecie różnego rodzaju kosmetyki, którymi można rozpocząć stylizację brwi. Makijaż permanentny z pewnością dużo by ułatwił. Profesjonalistka zajęłaby się poprawieniem kształtu Waszych brwi korzystając z tajników geometrii brwi. Wszystkie proporcje byłyby znakomicie wymierzone. Od razu powiemy Wam, że makijaż permanentny na pewno nie utrzyma się do roku czy nawet dwóch lat, jak to jest obiecywane w wielu salonach. Zwykle po krótkim czasie będziecie musiały same poprawiać coś kredką czy pomadą. Na pewno jednak taka stylizacja brwi byłaby dużo łatwiejsza. Wiemy jednak, że makijaż permanentny sporo kosztuje. Dlatego wiele kobiet decyduje się na kosmetyki dostępne w drogeriach. Dobrą alternatywą może okazać się także stylizacja brwi henna pudrowa. Jeśli zechcecie zainwestować w makijaż permanentny, to nigdy na nim nie oszczędzajcie. Wybierzcie osobę zaufaną i polecaną. Dowiedzcie się też, czy u innych dziewczyn wykonujących zabieg w danym studio w miarę schodzenia makijażu nie pojawiły się bordowe albo fioletowe brwi. Wygląda to koszmarnie. Lepiej zapłacić więcej.

stylizacja brwi kreka ze szczoteczką
Stylizacja brwi – kosmetyki do brwi kupisz w ebutik.pl

Stylizacja brwi – jakich kosmetyków użyć?

Stylizowanie brwi ebutik.pl może okazać się pestką, jeśli najpierw zaopatrzymy się w odpowiednie kosmetyki. Dobrze wiecie, że jest tego na rynku mnóstwo. Zerknijcie na drogerię ebutik.pl. Tylko w niej znajdziecie różnego rodzaju pomady. Moją mieć one formę sztyftu albo być zamknięte w pudełeczku podobnym do pudru sypkiego. Pamiętajcie, że różnią się one od siebie również odcieniami. Raczej nie polecamy kupować kosmetyków czarnych. Nawet najciemniejszy brąz będzie wyglądał na brwiach lepiej. Stylizacja brwi farbka to także może okazać się dobry pomysł. Na pewno starczy Wam na dłużej niż jeden dzień. Uważajcie, by nie pomylić się przy jej nakładaniu, ponieważ efekt utrzyma się minimum kilka dni. Do malowania brwi można użyć także tradycyjnej kredki. Mają one specjalnie wymodelowane końcówki, dzięki którym stylizowanie okazuje się bułką z masłem nawet dla początkujących osób. Wszystkie kosmetyki znajdziecie w ebutik.pl.

Co z resztą makijażu?

Malowanie brwi uważam za konieczne nawet wtedy, gdy chcecie osiągnąć efekt make-up no make-up. Podkreślenie ich będzie pozytywnie wpływało na Wasz wygląd. Malowanie oczu i ust możecie pominąć. Przyda się natomiast nałożenie nawet delikatnego kremu BB, który wyrówna koloryt Waszej skóry na twarzy. W sklepie internetowym ebutik.pl kupicie sobie takie kosmetyki. Jeśli natomiast chcecie wykonać pełny makijaż, to warto kupić rozświetlacz, który nałożycie w okolicach wewnętrznych kącików oczu, pod brwiami, a także na policzkach. Przyda się dobrej jakości tusz, aby stylizacja brwi i rzęs była kompletna. Na ustach może pojawić się delikatny błyszczyk w owocowym kolorze. Będziecie tym sposobem wyglądać bardzo modnie.

Stylizacja brwi ebutik.pl – właśnie tam warto kupić kosmetyki

Jeśli wiemy już stylizacja brwi co to jest i jak ją wykonać, warto dowiedzieć się także, dlaczego kupować właśnie w drogerii ebutik.pl. Po pierwsze wybór kosmetyków jest tam bardzo duży. Po drugie ceny są konkurencyjne.  I po trzecie dostaniecie tam wszystkie wymienione w dzisiejszym wpisie pomady, kredki i farbki.

Zobacz jeszcze: Internetowa hurtownia sukienek Factoryprice.eu

Porównaj temat: Mechacenie się ubrań – jak tego uniknąć?