Owocowe kosmetyki na wiosnę

0
Owocowe kosmetyki na wiosnę

Już wkrótce zmienią się priorytety. Ba, one właśnie tej zmianie ulegają. Widzicie, że na ulicach królują już lżejsze kurtki, marynarki i ramoneski? Już nie to, co ciepłe, ale to, co piękne zakładamy na siebie. Istnieje bowiem niepisana zasada, że piętnaście stopni na plusie w październiku, to zupełnie inne piętnaście stopni niż w kwietniu. W związku z powyższym chcemy się wyróżniać na odległość i nie tylko ładnie wyglądać, ale też ładnie pachnieć. W sklepie internetowym ebutik.pl znajdziecie owocowe kosmetyki na wiosnę, które Wam to ułatwią.

Owocowe kosmetyki na wiosnę ukoją Wasze usta

Pielęgnacyjne działanie błyszczyków, pomadek i szminek owocowych to coś wspaniałego. Zwróćcie uwagę, że często mają one w swoim składzie witaminy, które delikatnie regenerują i nawilżają powłokę ust. A trzeba przyznać, że jest ona stosunkowo delikatna. Co więcej te owocowe kosmetyki na wiosnę mogą sprawić, że usta wyglądają na pełne i ponętne. Takie właściwości mają szczególnie błyszczyki, które jeszcze bardziej usta podkreślają. Taki efekt możecie jeszcze bardziej podkreślić, kiedy zastosujecie konturówkę. W sklepie ebutik.pl są dostępne również błyszczyki, które działają na zasadzie chłodzenia. To sprzyja uwypukleniu warg, jeśli na tym właśnie Wam zalety. Na koniec warto wspomnieć, że błyszczyki i pomadki owocowe mają niesamowity zapach. Właściwie to chciałoby się je natychmiast zjeść. Do wyboru są owocowe kosmetyki na wiosnę, które pachną truskawką, maliną, jabłkiem i miętą, a także egzotycznymi cytrusami. Skusisz się na któryś z nich? Daj koniecznie znać, jaką podjęłaś decyzję.

Owocowe żele i peelengi

Gorąca kąpiel po całym dniu pracy albo odświeżający prysznic po treningu to przyjemności, których nie jesteśmy sobie w stanie odmówić. Słusznie, nie z samych obowiązków życie się składa. Owocowe żele pod prysznic sprawią, że te krótkie chwile, które poświęcicie własnemu ciału staną się dużo przyjemniejsze. Znakomicie pasują one do pory roku, którą szczęśliwie mieliśmy okazję niedawno powitać. Owocowe żele mogą być składową Waszego owocowego SPA. W komplecie możecie kupić peelengi, szampony oraz odżywki o tej samej nucie zapachowej. Takie rozwiązanie jest najlepsze, ponieważ wtedy zapachy długo utrzymują się na ciele, a nie mieszają ze sobą. Pamiętajcie, że peelengi mają działanie złuszczające. To oznacza, że nie możecie stosować ich codziennie, aby nie uszkodzić naskórka. Najlepiej myć się nimi raz na tydzień. Wiele zależy jeszcze od grubości ziaren. Bezapelacyjnie jednak peelengi do ciała nie mogą być stosowane do mycia twarzy. Są one zbyt intensywne.

Owocowe balsamy i kremy

To kolejne owocowe kosmetyki na wiosnę, które mogą umilić nam wieczór lub poranek. Owocowe balsamy do ciała najlepiej jest nałożyć po kąpieli. Dotyczy to w szczególności tych preparatów, które mają w swoim składzie oleje. Wówczas będą one faktycznie nawilżać skórę. Zdajemy sobie jednak sprawę, że lubicie kremować swoje nogi przed wyjściem z domu. W końcu wreszcie mamy okazję, by wystąpić bez rajstop. Potrzebne więc będzie delikatne zwilżenie wodą skóry łydek i ud. Po pewnym czasie takie nawilżania odczujecie znaczną różnice. Owocowe nawilżane ciała, to oczywiście nie tylko balsamy. O twarz powinnyśmy dbać szczególnie. Dobierzmy więc kremy o pięknym zapachu, które będą dopasowane do naszego typu cery. To dużo istotniejsza kwestia niż woń, którą czujemy. Mam nadzieję, że w myśl tej idei będziecie w stanie zrezygnować z maliny na rzecz truskawki albo odwrotnie. Pamiętajcie również, że najlepiej działają kremy na dzień i na noc z tej samej serii. Wtedy mają one okazję się uzupełniać. Najważniejsza rzecz, o której kobiety nie wiedzą albo zapominają: mówiąc o pielęgnacji twarzy nie zatrzymujemy się na kościach żuchwy. Rozcieramy kremy na szyję i dekolt, aby zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Owocowe zapachy

Balsamy i peelengi, a także żele i kremy można uzupełnić dodatkowo o owocowe zapachy. Będzie to kontynuacja nuty, którą i tak już przesiąkłyście. Być może zechcecie jeszcze mocniej podkreślić zapachy, które wybrałyście. Mgiełki będą to idealne, owocowe kosmetyki na wiosnę, które Wam to w dużej mierze ułatwią. Możecie zdecydować się na jeden zapach i kontynuować go. Takie wyjście będzie najbardziej optymalne. Owocowe zapachy kosztują niewiele, a na wiosnę sprawdzają się idealnie. Jeśli nie wierzysz, wypróbuj je koniecznie na własnej skórze. Dodasz sobie energii w piękne, słoneczne dni, które przed nami.

Nie zawsze dobrze jest pachnieć owocowo. Zgodzicie się?

Owocowe zapachy – przynajmniej mnie – nieodzownie kojarzą się  z luzem, pierwszymi promieniami słońca, wagarami. To zapachy, które doskonale pasują do młodych dziewczyn, a nie statecznych kobiet. Nie używajmy więc mgiełki truskawkowej do pracy biurowej, bo w ten sposób narazimy się na śmieszność. Wiem, że cena mgiełek jest kusząca, ale wykorzystajmy te owocowe kosmetyki na wiosnę do pryskania się podczas wakacji, kiedy z kolei ciężkie perfumy nie są dobrze widziane.

LEAVE A REPLY