Prezent dla faceta – co Mu kupić na dzień mężczyzny?

0
Prezent dla faceta – co Mu kupić na dzień mężczyzny?

Drogie Panie, Dzień Mężczyzny już coraz bliżej! Czy wiecie, co chcecie podarować swoim ukochanym? To zdecydowanie najwyższy czas na to, żeby wybrać wspaniały podarunek!

Dzień Mężczyzny – co to takiego?

Nie samym Dniem Kobiet żyje człowiek. Każda dziewczyna w marcu radośnie wyczekuje 8. dnia miesiąca i liczy na to, że dostanie od ukochanego kwiaty lub na przykład jakiś miły podarunek taki jak biżuteria. Czy jednak panie pamiętają także o Dniu Mężczyzny? A ten już 10 marca! Pierwszy słyszysz? To przybliżymy Ci nieco to święto. W naszym kraju Dzień Mężczyzny będzie obchodzony w tym roku właśnie w niedzielę tuż po Dniu Kobiet. Warto wiedzieć, że tradycja obchodzenia takiego święta została zapoczątkowana w 1999 roku w Trynidadzie i Tobagu. Święto to ma już więc dość długą historię. Może nie tak długą jak Dzień Kobiet, ale na pewno każda okazja do docenienia facetów jest dobra – panom na pewno będzie miło, jeżeli ich partnerki będą pamiętać o nich w tym dniu. Dziewczyno, nie licz na to, że Twój mąż czy partner nie słyszał o tym święcie – coraz więcej panów doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że taki dzień istnieje, dlatego lepiej przygotować się odpowiednio i poszukać fajnego prezentu!

Prezent dla faceta – panowie lubią rzeczy praktyczne

Tak właśnie jest. Mężczyźni ponad wszystko cenią sobie rzeczy praktyczne, wybierając więc prezent dla ukochanego nie kieruj się raczej tym, co sama chciałabyś dostać. Oczywiście są też wyjątki wśród pań, które nie lubią rzeczy pięknych, acz zbędnych, lecz nie łudźmy się. W większości przypadków nic tak nie cieszy kobiety jak pięćdziesiąta para butów czy kolejny cień do powiek w kolorze zbliżonym do tego, który już mamy. Z mężczyznami jest zupełnie inaczej – praktycyzm cenią sobie oni ponad wszystko. Generalnie wiadomo, że Dzień Kobiet czy Dzień Mężczyzny to okazja raczej do symbolicznego upominku (chociaż to podejście oczywiście zmienia się wraz z budżetem, którym dysponujemy). Przyjmijmy jednak na potrzeby tego wpisu, że szukamy czegoś uroczego, może nie aż tak drogiego, lecz na pewno przydatnego.

Prezent na dzień mężczyzny – czym się kierować?

Naszym zdaniem podstawą jeżeli chodzi o prezent dla mężczyzny będzie… obserwacja! Tak, tak. Po prostu obserwuj to, czego Twój facet potrzebuje. Może akurat przydałoby się wymienić stary już portfel? Przydałby mu się nowy elegancki pasek do spodni, bo stary wygląda już, delikatnie mówiąc, tak sobie? A może do pracy musi zakładać on eleganckie koszule, a nie ma ich za bardzo w swojej szafie? To mogą być świetne tropy, naprawdę. Po prostu nic nie wywoła takiego uśmiechu na twarzy Twojego faceta jak prezent, który zwyczajnie mu się przyda – serio! Przejdźmy więc do konkretów. W szerokim asortymencie sklepów internetowych spokojnie znajdziecie fajny prezent dla faceta w przystępnej cenie, o to nie musicie się obawiać.

Portfel, pasek – to zawsze się przyda

Tak właśnie jest. Elegancki pasek czy portfel to prezent dla faceta, który sprawdzi się absolutnie zawsze i na każdą właściwie okazję, a więc na Dzień Mężczyzny także. Nie krępuj się więc przed takim zakupem, bo na sto procent będzie on udany. Akcesoria męskie to taki pewniak, trzeba jednak wstrzelić się w gust konkretnego faceta, co już nie zawsze jest takie oczywiste. Jeżeli nie jesteś pewna, co konkretnie spodobałoby się osobie, którą chcesz obdarować, nasza rada jest dosyć banalna, ale zawsze skuteczna. Postaw na klasykę, a raczej nie zaliczysz wpadki. Teoretycznie niczego nie można być pewnym, dlatego właśnie używamy tu słowa „raczej”, ale w sumie jesteśmy pewni. Co może nie spodobać się w klasycznym eleganckim skórzanym portfelu? No, sama przyznaj! Wręcz większość facetów uwielbia takie akcesoria, nie przepadają zaś za pstrokacizną. I dobrze. To nasza domena, drogie Panie – trochę koloru, trochę błysku… Nasi mężczyźni mają inne zdanie co do własnych akcesoriów. Kolejnym pewniakiem na prezent dla faceta jest oczywiście skórzany pasek do spodni. Taki gadżet przyda się zarówno do eleganckich dwóch nogawek jak i do jego ulubionych klasycznych jeansów, które nosi tak często, że masz wrażenie iż najchętniej by ich w ogóle nie zdejmował!

A może jednak zegarek męski?

Podobno zegarków nie daje się w prezencie nikomu – przynajmniej tak twierdziły nasze babcie. Dzisiaj już jednak nikt nie wierzy w przesądy i trudno nam jest wyobrazić sobie to, że ktoś obraziłby się, gdyby zobaczył jako podarunek elegancki czasomierz. Dodatkowo zegarek to prezent sentymentalny, jeżeli więc podarujesz go swojemu mężczyźnie, to będzie o Tobie pamiętał zawsze sprawdzając godzinę! Okej, to troszkę romantyczna wizja, ale istnieje prawdopodobieństwo, że przypomni sobie co jakiś czas, od kogo dostał taki cudny podarunek.

Co Mu kupić na dzień mężczyzny? I problem z głowy!

Mamy nadzieję, że ten wpis nieco rozjaśnił Ci tę zawiłą kwestię i już wiesz, jaki prezent dla faceta będzie najbardziej odpowiedni. Pamiętaj także o tym, że nie zawsze musi być to podarunek rzeczowy. Wspólna przygotowana przez Ciebie romantyczna kolacja przy świecach to także jest świetne rozwiązanie. Twój ukochany na pewno to doceni! Natomiast – w parze ze stylowym podarunkiem takim jak pasek czy zegarek – doceni to jeszcze bardziej!

LEAVE A REPLY